Başkanımızın Mesajı

Sultan Ailesinin Değerli Dostları                              
       
Bundan tam 47 yıl önce çıktığımız bu yolda sağlıktan ve lezzetten taviz vermeden tüketicilerimizin güveniyle bu günlere geldik, sofraların Sultan’ı olduk…
 
Bugün, yılların lezzet deneyimini, günümüzün ileri teknolojisiyle buluşturarak siz tüketicilerimizin sofralarının başköşesinde olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.
 
İleri teknolojiyi kullandığımız modern tesislerimizde ürettiğimiz lezzetleri ülkemizin dört bir yanını diyar diyar dolaşarak sofralarınıza konuk oluyoruz.
 
Her zaman en kaliteli ürünü üretmek ilkesi ile her bir ürünümüzü hammaddeden sofranıza kadar olan süreçte titizlikle üretip, güvenle sizlere sunuyoruz. Kendin tüketmediğin ürünü tüketicine yedirmeme ana ilkesiyle, ince eleyip sık dokuyoruz. Sonuçta herkesin güvenle tüketip sevdikleriyle paylaşabileceği lezzetleri üretmenin mutluğunu yaşıyoruz.
 
47. yılımızı doldurduğumuz bu günlerde bizi biz yapan tüketicilerimize, iş ortaklarımıza ve çalışanlarımıza sonsuz teşekkürlerimizi sunuyor ve sağlık ve lezzet dolu nice 47 yıllara ulaşmak için gece gündüz çalışıyoruz.
 
Saygılarımla…
 
Mustafa Bılıkçı
Yönetim Kurulu Başkanı